| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 600 W |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| maximálny rozsah | 3000 min⁻¹ |
| Maximálna výška zdvihu | 6.5 m |
| Horizontálny dosah | 65 m |
| absolútny | 140 l/min |
| Priemer vodovodnej prípojky | 40 x2, 100 x1 mm |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Teplota prívodnej vody max | 90 ˚C |
| Typ izolácie kábla | H05VV-F |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx0.75 mm² |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 8 kg |
| Nastavte obsah | sanitárne čerpadlo so zabudovaným spätným ventilom, svorka x4, uzáver s maticami a tesnením x3 |
| Symbol | 75951 |
Výkonné sanitárne čerpadlo s mlynčekom vybavené tichým 600 W motorom. Čerpadlo umožňuje inštalovať sanitárne zariadenia tam, kde nie je možnosť ich pripojenia na gravitačnú kanalizáciu.
- spoľahlivý membránový spínač, ktorý zaručuje presné riadenie prevádzky zariadenia po mnoho rokov
- možnosť pripojenia prívodu z boku a zhora
- plne automatická prevádzka čerpadla
- kompaktné rozmery umožňujú, aby sa čerpadlo zmestilo za akékoľvek tradičné kompaktné WC
- možnosť pripojenia troch ďalších spotrebičov, napr. umývačky riadu, umývadla, bidetu, práčky a dokonca aj nízkej sprchovej vaničky alebo vane
Účel / použitie
Miestnosti v domácnosti bez technickej možnosti pripojenia sanitárnych spotrebičov na gravitačnú kanalizáciu - prestavané na sanitárne účely pivnice, podkrovia, šatne a iné miestnosti.
Možnosť pripojenia troch ďalších spotrebičov, napr. umývačky riadu
- umývadlo
- bidet
- práčka
- nízka sprchová vanička
- vaňa
Parametre
- výkon: 600 W
- maximálny prietok: 140 l/min
- maximálna teplota: 90 °C
- počet prívodov: 3 (100 mm a 2 x 40 mm)
- stupeň ochrany: IPX4
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Zariadenie je určené len na čerpanie vody obsahujúcej fekálie. Do toalety pripojenej k čerpadlu je zakázané vhadzovať hygienické potreby, ako sú: papierové utierky, hygienické vložky, tampóny a iné podobné výrobky.