| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 400 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Maximálna výška zdvihu | 6 m |
| absolútny | 100 l/min |
| Priemer vodovodnej prípojky | 40 x3, 100 x1 mm |
| Teplota prívodnej vody max | 40 ˚C |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 4.8 kg |
| Nastavte obsah | sanitárne čerpadlo so zabudovaným spätným ventilom, svorka x5, uzáver s maticami a tesnením x4, flexibilný konektor x3, kotviaci prvok pre podlahu x2 |
| Symbol | 75954 |
Výkonné sanitárne čerpadlo s mlynčekom vybavené tichým 400 W motorom. Čerpadlo pracuje automaticky a je ovládané plavákovým spínačom. Okrem toho môže používateľ spustiť motor manuálne stlačením tlačidla. Kontrolné okienko umožňuje prístup k nádobe čerpadla.
- Rezné nože z nehrdzavejúcej ocele
- zabudovaný spätný ventil
- napájanie: 400 W
- prietok: 100 l/min
- výška zdvihu: 6 m
- maximálny horizontálny dosah: 60 m
- priemer výstupu: 60 mm: 22-32 mm
- maximálna teplota odpadovej vody: 40 °C
- priemer vodovodnej prípojky: 100 mm a 3 x 40 mm
- hmotnosť: 4,8 kg
- Súprava obsahuje: upínaciu konzolu 5 ks, uzáver s maticami a tesnením 4 ks, flexibilnú spojku 3 ks, podlahovú kotvu 2 ks.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Zariadenie je určené len na čerpanie vody obsahujúcej fekálie. Do toalety pripojenej k čerpadlu je zakázané vhadzovať hygienické potreby, ako sú: papierové utierky, hygienické vložky, tampóny a iné podobné výrobky.