| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 5 m |
| Vnútorný priemer | 5 mm |
| Vonkajší priemer | 8 mm |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Materiál | EP |
| Symbol | 81490 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.