| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť hrotu Phillips (PH) | PH3 |
| Hrot šípky | Phillips |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Dĺžka | 50 mm |
| Materiál | S2 |
| Bodové zakončenie | pieskovanie |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Tvrdosť | 58-61 HRC |
| Maximálny krútiaci moment | 45.1 Nm |
| Protišmykový systém | áno |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Symbol | YT-04792 |
Presné bity na zatĺkanie skrutiek alebo skrutiek. Frézovaný "bitový" profil, pieskovaný povrch, chránený antikoróznou vrstvou. Kované za studena z ocele S2. Dokončené technológiou NON SLIP SYSTEM, ktorá znižuje možnosť skĺznutia bitu vo výklenku skrutky. PRE PROFESIONÁLNU MONTÁŽ.