| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| maximum | 0.8 MPa |
| Odporúčaný extrakčný tlak | 0.7 MPa |
| Max. tlak pri vyprázdňovaní nádrže | 0.18 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 150 l/min |
| Vytvorený podtlak | -1 ÷ 0 MPa |
| Kapacita nádrže | 90 l |
| Kapacita misy | 10 l |
| Kapacita hlavnej nádrže | 70 l |
| Kapacita riadiacej nádrže | 10 l |
| Priemer misky | 410 mm |
| Výška | 150 cm |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Teplota kvapaliny | 40~60 ˚C |
| Akustický tlak | 101.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 119.8 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 20 kg |
| Nastavte obsah | pneumatický drez a sací stroj, sacia sonda x6 (flexibilná sonda x4: 5x780 mm, 6x780 mm, 6x780 mm, 8x780 mm; kovová sonda x2: 6x730 mm, 8x730 mm) |
| Symbol | YT-07190 |
Vzduchom ovládaný odlučovač oleja
Profesionálne kádinkové a odsávacie zariadenie s kontrolnou nádržou na rýchle vyprázdňovanie oleja z automobilových motorov a prevodoviek. Používa sa na vypúšťanie a odsávanie oleja a prevádzkových kvapalín z automobilov, motocyklov a poľnohospodárskych strojov.
- Nádrž s objemom 70 l
- Kontrolná nádrž s objemom 10 l
- široký 10 l lievik
- presné odsávanie nahromadeného oleja z potrubí a rúrok
- pracovný tlak: 8 barov
- sací tlak: 0,7-0,8 MPa
- vyprázdňovací tlak: 0,18 MPa
- spotreba vzduchu: 90 l/min
- vybavený 4 kolieskami, z toho 2 otočnými, ktoré uľahčujú pohyb jednotky
- výška: 150 cm
- držiak na uskladnenie odsávacích sond pomáha udržiavať pracovisko v poriadku a čistote
- Súčasťou balenia je 6 odsávacích sond - 4 flexibilné a 2 kovové - vhodné pre väčšinu modelov automobilov