| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Krútiaci moment | 10-100 Nm |
| Rodzaj | s oknom náhľadu rozsahu |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | ±4 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 470 mm |
| Materiál hlavy | 42CrMo |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07607 |
1/2" MOMENTOVÝ KĽÚČ. MECHANIZMUS 72T, TYP S OKIENKOM PRE VIDENIE ROZSAHU, ROZSAH 10-110Nm, DĹŽKA 470mm; PRÍSLUŠNOSŤ CW +%/CCW +-4%; MATERIÁL 42CrMO
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.