| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Krútiaci moment | 10-60 Nm |
| Rodzaj | s oknom náhľadu rozsahu |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Tolerancia | ±4 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 415 mm |
| Materiál hlavy | 42CrMo |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07735 |
MOMENTOVÝ KĽÚČ 3/8". MECHANIZMUS 72T, TYP S OKIENKOM PRE VIDENIE ROZSAHU, ROZSAH 10-60Nm, DĹŽKA 415mm; PRÍSLUŠNOSŤ PRAVOUHLÁ +%/CCW +-4%; MATERIÁL 42CrMO
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.