| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | POWER LED |
| Sila | 10 W |
| Svetelný tok | 900 lm |
| Pracovný rozsah | 200 m |
| Režimy osvetlenia | 5: vysoký režim, stredný režim, nízky režim, Pulzný režim, omáčka |
| Vlastnosti | ako 2200 mAh power banka, otvárač na fľaše, núdzové kladivo na okná |
| Zoom | áno |
| Materiál | hliníkový |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 200x42 mm |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 3 (vysoký režim), 4,5 (stredný režim), 7 (nízky režim) h |
| Doba nabíjania | 5-6 h |
| Typ nabíjačky | USB |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Prepínač | áno |
| Stupeň ochrany | IP64 |
| omša | 229 g |
| Symbol | YT-08559 |
Odporná, hliníková baterka YATO poskytuje svetlo s výkonom 900 lm a dosahom 200 m. Päť režimov prevádzky umožňuje prispôsobiť osvetlenie vykonávaným činnostiam a úrovni nabitia batérie. Lithiový akumulátor 3,7 V 2200 mAh poskytuje až 7 hodín prevádzky a umožňuje nabíjanie iných zariadení - funkcia powerbank. Ďalšou výhodou je jedinečná základňa baterky, ktorá môže slúžiť ako otvárač na fľaše a sklopný kladivo. Súprava zabalená v odolnom puzdre s klipsami uľahčí skladovanie a prenášanie a skvele sa hodí ako darček.
Zdroj svetla:
- dioda: 10 W POWER LED
- lúmeny: 900 lm
- dosah: 200 m
- 5 režimov prevádzky: vysoký, stredný, nízky, pulzný, SOS
Zdroj energie:
- akumulátor: Li-Ion 3,7 V 2200 mAh (18650)
- čas prevádzky: 3-7 h
- čas nabíjania: 5-6 h
- nabíjanie: USB kábel
- funkcia powerbank - možnosť nabíjania viacerých zariadení každodenného použitia
Konštrukcia a vlastnosti:
- materiál: hliník
- funkcia zoom (focus) umožňuje rýchlo meniť stupeň zamerania svetla (zamerané alebo rozptýlené osvetlenie)
- odolnosť voči vode IP64
- otvárač na fľaše v základni
- núdzové kladivo na sklo v základni
- balenie: plastové puzdro
- rozmery: 42 x 200 mm
- hmotnosť: 229 g (bez akumulátora)
IP64 - úplná ochrana proti vnikaniu prachu a ochrana pred kvapkami padajúcimi pod ľubovoľným uhlom, zo všetkých strán (dážď)
Prvý spustenie - pred prvým spustením je potrebné odskrutkovať spodnú časť baterky a odstrániť ochranný prvok medzi akumulátorom a pružinou
