| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 20 W |
| Rodzaj | POWER LED |
| Svetelný tok | 2000 (režim turbo), 1200 (vysoký režim), 600 (stredný režim), 250 (nízky režim), 100 (ultra-nízky režim) lm |
| Pracovný rozsah | 145 (režim turbo), 115 (vysoký režim), 95 (stredný režim), 65 (nízky režim), 45 (ultra-nízky režim) m |
| Režimy osvetlenia | 8: vysoký režim, stredný režim, nízky režim, ultra-nízky režim, režim turbo, blikajúce svetlo, SOS svetlo |
| Materiál | hliníkový |
| Rozmery | 108x34x29 mm |
| Svetelný zdroj | 5 LED |
| Index podania farieb CRI Ra | 70 |
| Teplota farby | 6000-7000 K |
| Typ batérie | Li-Po |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 30 s (režim turbo), 2 h (vysoký režim), 3 h (stredný režim), 7 h (nízky režim), 12 h (ultra-nízky režim) |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Typ nabíjačky | USB, USB typu C |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Magnet | áno, v základni |
| Počet magnetov | 1 |
| Prepínač | áno |
| Životnosť | 20000 h |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 105 (s batériou) g |
| Symbol | YT-085611 |
Malá baterka siedmimi režimami práce, ktoré umožňujú prispôsobiť osvetlenie podmienkam a vykonávaným činnostiam. LED diódy s výkonom 20 W emitujú svetlo až do 2000 lm, zabezpečujúci dobu svietenia až 12 hodín a dosah až 145 m.
Zdroj svetla:
- 5 diód POWER LED s celkovým výkonom 20 W
- 7 režimov svietenia: 2000 lm (turbo), 1200 lm (vysoký), 600 lm (stredný), 250 lm (nízky), 100 lm (ultra nízky), blikajúce svetlo a SOS svetlo
- Dosah: 145 m (turbo), 115 m (vysoký), 95 m (stredný), 65 m (nízky), 45 m (ultra nízky)
- Životnosť: 20000 h
Zdroj energie:
- Batéria: Li-Po 3,7 V 2000 mAh (typ 18650)
- Doba prevádzky: 30 s (turbo), 2 h (vysoký), 3 h (stredný), 7 h (nízky), 12 h (ultra nízky)
- Doba nabíjania: 3 h
- Indikátor nabitia batérie (zelené/červené svetlo)
- Kábel: USB-C
Konštrukcia a vlastnosti:
- Odolnosť voči vode: IPX4
- Farba svetla: 6000-7000 K
- CRI: 70
- Tlačidlo zapnutie/vypnutie - spúšťa baterku, mení režimy práce, signalizuje úroveň nabitia batérie. Podržanie tlačidla zapne pulzný režim a SOS, dvojtlačidlo spustí mimoriadne silné svetlo v režime turbo (2000 lm), ktorý sa po 30 sekundách automaticky prepnú do režimu vysoký (1200 lm) pre úsporu energie
- Materiál: hliník
- Magnet v základni
- Klips umožňujúci pripnutie na odev
- Hmotnosť: 105 g (s batériou)
- Rozmery: 108 x 34 x 29 mm