| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | POWER LED |
| Sila | 20 W |
| Svetelný tok | 2500 (režim turbo), 1500 (vysoký režim), 500 (nízky režim) lm |
| Pracovný rozsah | 160 (režim turbo), 120 (vysoký režim), 70 (nízky režim), 65 (ultra-nízky režim) m |
| Režimy osvetlenia | 5: vysoká, krátkodobý, turbo, blikajúce svetlo, SOS svetlo |
| Materiál | hliníkový |
| Rozmery | 150x36 mm |
| Svetelný zdroj | 3 LED |
| Index podania farieb CRI Ra | 70 |
| Teplota farby | 6000-7000 K |
| Pracovný uhol | 90 ˚ |
| Otočná hlava | áno |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2600 mAh |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Pracovný čas | 30 s (režim turbo), 4 h (vysoký režim), 12 h (nízky režim) |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Typ nabíjačky | USB, USB typu C |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Magnet | áno, v základni |
| Počet magnetov | 1 |
| Prepínač | áno |
| Životnosť | 20000 h |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 229 (s batériou) g |
| Symbol | YT-085613 |
Kompaktná baterka s piatimi prevádzkovými režimami, ktoré umožňujú prispôsobiť svetlo podmienkam a vykonávaným činnostiam. 20 W LED diódy vyžarujú svetlo s intenzitou až 2500 lm, poskytujú čas svietenia až 4 hodiny a dosah až 160 m.
Otočná hlava umožňuje presné nasmerovanie svetelného lúča, napríklad na konkrétny objekt alebo v úzkych priestoroch.
Zdroj svetla:
- 3 LED POWER s celkovým výkonom 20 W
- 5 režimov osvetlenia: 2500 lm (turbo), 1500 lm (vysoký), 500 lm (nízky), blikajúce svetlo a SOS
- pracovný rozsah: 160 m (turbo), 120 m (vysoké), 70 m (nízke)
- životnosť: 20000 h
Zdroj energie:
- Akumulátor: Li-Ion 3,7 V 2600 mAh (typ 20650)
- prevádzkový čas: 30 s (turbo), 4 h (vysoký), 12 h (nízky)
- Čas nabíjania: 1 min: 4 h
- indikátor nabitia batérie (zelené/červené svetlo)
- kábel: USB-C
Dizajn a funkcie:
- Otočná hlava 90˚
- Vodotesnosť: IPX4
- farba svetla: 6000-7000 K
- CRI: 70
- Tlačidlo zapnutia/vypnutia - spúšťa svietidlo, mení režimy, indikuje úroveň nabitia batérie. Podržaním tlačidla sa aktivuje mimoriadne silné svetlo v režime turbo (2500 lm), ktoré sa po 30 sekundách automaticky prepne do režimu high (1500 lm), čím sa šetrí energia
- materiál: hliník
- klip na pripevnenie na odev
- magnet v základni
- hmotnosť: 229 g (s batériou)
- rozmery: 150 x 36 mm