| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| nosnosť | 22.5 kg |
| Pracovný uhol | 45, 90, 135 ˚ |
| Rozmery | 102x155x17 mm |
| Priemer otvoru | 28 mm |
| Materiál | zinkovaný plech, feritový magnet |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Magnet | áno |
| Prepínač | NIE |
| Aplikácia | dočasné spájanie kovových prvkov pri zváraní, vŕtaní, lakovaní, činnostiach vyžadujúcich použitie oboch rúk, |
| Aplikácia pokračovala. | predbežné tuhnutie spracovaných magnetických materiálov, napr. plechov, uholníkov, plochých tyčí a pod., pred ich trvalým spojením |
| Symbol | YT-0864 |
Zvárací magnetický uholník 102 x 155 x 17 mm
Magnetický úkos vyrobený z oceľového plechu a silných feritových magnetov.
Umožňuje presné spájanie materiálov pod nasledujúcimi uhlami: 45°, 90° i 135°.
Magnetická nosnosť približne 22,5 kg.
Držiak má otvor na montáž valcových obrobkov, napr. rúrok a tyčí, s priemerom do 28 mm. Povrch puzdra magnetu je povrchovo upravený práškovou farbou.
Použitie:
Určené na dočasné spájanie kovových dielov počas zvárania, vŕtania, lakovania, činností vyžadujúcich použitie oboch rúk. Použitie magnetického skosenia umožňuje voľnú prácu oboma rukami a predbežnú montáž spájaných kovových dielov bez pomoci ďalšej osoby.
Parametre:
- vnútorný otvor [mm]: 28
- veľkosť [mm]: 102x155x17
- hodnoty uhla [st.]: 45°, 90°, 135°
- nosnosť [kg]: 22,5, 22,5
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.