| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| nosnosť | 34 kg |
| Pracovný uhol | 45, 90, 135 ˚ |
| Rozmery | 122x190x25 mm |
| Priemer otvoru | 46 mm |
| Materiál | zinkovaný plech, feritový magnet |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Magnet | áno |
| Prepínač | NIE |
| Aplikácia | dočasné spájanie kovových prvkov pri zváraní, vŕtaní, lakovaní, činnostiach vyžadujúcich použitie oboch rúk, |
| Aplikácia pokračovala. | predbežné tuhnutie spracovaných magnetických materiálov, napr. plechov, uholníkov, plochých tyčí a pod., pred ich trvalým spojením |
| Symbol | YT-0865 |
Zvárací magnetický držiak 122 x 190 x 25 mm
Magnetický úkos vyrobený z oceľového plechu a silných feritových magnetov. Umožňuje presné spájanie materiálov pod nasledujúcimi uhlami: 45°, 90° i 135°.
Má otvor na montáž valcových súčiastok, napr. rúrok a tyčí, s priemerom do 46 mm. Povrch puzdra magnetu je povrchovo upravený práškovou farbou.
Použitie:
Určené na dočasné spájanie kovových súčiastok pri zváraní, vŕtaní, lakovaní, činnostiach vyžadujúcich použitie oboch rúk. Použitie magnetického skosenia umožňuje voľnú prácu oboma rukami a predbežnú montáž spájaných kovových dielov bez pomoci ďalšej osoby.
Parametre
- Vnútorný otvor [mm]: 46
- veľkosť [mm]: 122 x 190 x 25
- hodnoty uhla [st.]: 45°, 90°, 135°
- nosnosť [kg]: 34
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.