| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Veľkosť rukoväte | 8 mm |
| Dĺžka | 38 mm |
| Vonkajší priemer uzáveru | 21.9 mm |
| Materiál | CrV 6140 |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| Symbol | YT-1295 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.