| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 46 mm |
| Celková dĺžka | 255 mm |
| Šírka vidlicového kľúča | 98 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 20 mm |
| Šírka šľahača | 44 mm |
| Hrúbka šľahača | 19 mm |
| Materiál | 40CrV |
| Povrchová úprava | sčernela, oxidované |
| Tvrdosť | 42-48 HRC |
| Technológia výroby | metalurgický |
| AS-DRIVE | áno |
| Hlavový uhol | 15 ˚ |
| Aplikácia | priemyslu |
| Symbol | YT-1620 |
46 mm plochý rázový kľúč.
Plochý úderový kľúč 46 mm od Yato.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.