| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | nepružný |
| Maximálna nosnosť | 10 t |
| Maximálna výška zdvihu | 215 mm |
| výška zdvihu min | 125 mm |
| Rozmery základne | 160x165 mm |
| Dĺžka piestu | 90 mm |
| Dĺžka závitu max | mm |
| Šírka hlavy | 47 mm |
| Povrchová úprava | kladivo maľované, poniklované |
| omša | 7 kg |
| Symbol | YT-1713 |
Profesionálny dvojstupňový tyčový zdvihák od spoločnosti YATO. Má ventilový systém, ktorý presne dávkuje prietok oleja, čo napriek malému zdvihu piestu zabezpečuje jeho vysoký výkon pri maximálnom zaťažení. Vyznačuje sa malými rozmermi a hmotnosťou, čo je dôležité pri premiestňovaní a skladovaní. Nepostrádateľný v garážach a servisoch vozidiel - tyčový zdvihák - zdvíhacie rameno - návod na použitie - záručný list
Upozornenia na používanie:
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.