| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 260 mm |
| Dĺžka rezu | 42 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.5 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 0.6 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 1 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 1.2 mm |
| Materiál | HCS |
| Materiál rukoväte | winyl |
| Zakončenie čeľuste | indukčná odolnosť, hladené |
| Tvrdosť čeľuste | 58-60 HRC |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Formulár | podľa, ľahké, správne |
| jar | áno |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1920 |
Tradičné kované nožnice na strešné krytiny.
- vyrobené z ocele s vysokým obsahom uhlíka
- majú odnímateľnú otváraciu pružinu
- rukoväte pokryté hladkými tvrdými vinylovými krytkami
- celková dĺžka 260 mm
- odporúčané na pokrývačské práce
- na efektívne rezanie plechov
- odporúčané pre pokrývačov
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.