| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 225 mm |
| Dĺžka rezu | 52 mm |
| Maximálna hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele 304 | 0.45 mm |
| Max. hrúbka rezu z tvrdej ocele HRC35 | 0.6 mm |
| Max. hrúbka rezu ocele valcovanej za studena | 0.78 mm |
| Max. hrúbka rezu v medi | 0.94 mm |
| Materiál | HCS |
| Materiál rukoväte | winyl |
| Zakončenie čeľuste | indukčná odolnosť, hladené |
| Tvrdosť čeľuste | 58-61 HRC |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Formulár | ľahké |
| Aplikácia | plechu |
| Symbol | YT-1925 |
Profesionálne rovné nožnice na strihanie plechu.
- kované z vysokouhlíkovej ocele, čeľuste indukčne kalené na tvrdosť 58-61HRC
- povrchová úprava pieskovaním
- rukoväte pokryté tvrdými, klzkými vinylovými plášťami
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.