| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka | 525 mm |
| Maximálne otvorenie čeľuste | 27 mm |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Upínacia sila | 3 t |
| Nastavenie tlakovej sily | áno |
| Otočná hlava | NIE |
| Teleskopický | NIE |
| Nastavte obsah | Praha, náhradná matrica typ TH x3 (16 mm, 20 mm, 26 mm) |
| Aplikácia | Rúry PE-RT/Al/PE-RT, Rúry PEX-Al-PEX |
| Symbol | YT-21750 |
Hydraulický ručný lis so sadou 3 lisovacích nástrojov TH, určený na lisovanie tvaroviek na rúrach
Umožňuje presné a pevné lisovanie tvaroviek.
- Otvorenie čeľustí: 27 mm
- kompaktné rozmery uľahčujú prácu
- celková dĺžka: 52,5 cm
- pohodlná, profilovaná rukoväť
- možnosť použitia matríc typu TH a U
- obsahuje najbežnejšie veľkosti tvaroviek TH: 16, 20 a 26 mm
Obsah balenia
- lis
- lisovacie formy typu TH
- puzdro
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.