| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka | 420 mm |
| Maximálne otvorenie čeľuste | 25 mm |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Upínacia sila | 3 t |
| Nastavenie tlakovej sily | áno |
| Otočná hlava | NIE |
| Teleskopický | NIE |
| Počet kusov v sade | 4 |
| Nastavte obsah | Praha, náhradná matrica typ U x3 (16 mm, 20 mm, 25 mm) |
| Aplikácia | Rúry PE-RT/Al/PE-RT, Rúry PEX-Al-PEX |
| Symbol | YT-21751 |
Hydraulický ručný lis na presné a pevné lisovanie tvaroviek.
Určený na prácu s PEX rúrkami.
Obsah sady:
- lis
- U-die: 16 mm / 20 mm / 25 mm
- puzdro
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.