| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 7.75-8.5 mm |
| Dĺžka | 107 mm |
| Priemer stopky | 4.5 mm |
| Materiál | HSS 4241 |
| Aplikácia | priemyslu, remeselné dielne, mechanické služby |
| Symbol | YT-28950 |
Nastaviteľný výstružník sa používa na konečné opracovanie valcového otvoru s požadovanou vyššou triedou presnosti.
Dosahuje sa presnosť otvorov v triedach IT7 až IT5.
Nastaviteľné výstružníky YATO sú vyrobené z rýchloreznej ocele s označením HSS 4241.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.