| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 9.25-10 mm |
| Dĺžka | 116 mm |
| Priemer stopky | 5 mm |
| Materiál | HSS 4241 |
| Aplikácia | priemyslu, remeselné dielne, mechanické služby |
| Symbol | YT-28952 |
Nastaviteľný výstružník HSS s pracovným priemerom od 9,25 do 10 mm od spoločnosti Yato. Používa sa na konečné opracovanie valcového otvoru, keď sa vyžaduje vyššia trieda presnosti. Nastaviteľné výstružníky YATO sú vyrobené z rýchloreznej ocele s označením HSS 4241.
- materiál: HSS 4241
- použitie: priemysel, remeselníci, strojárske služby
- dĺžka: 116 mm
- pracovný priemer: 9,25-10 mm
- priemer stopky: mm: 5 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.