| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 10-10.75 mm |
| Dĺžka | 125 mm |
| Priemer stopky | 5.5 mm |
| Materiál | HSS 4241 |
| Aplikácia | priemyslu, remeselné dielne, mechanické služby |
| Symbol | YT-28953 |
Nastaviteľný výstružník z HSS s pracovným priemerom 10 až 10,75 mm od spoločnosti Yato, ktorý sa používa na konečné opracovanie valcového otvoru, keď sa vyžaduje vyššia trieda presnosti. Nastaviteľné výstružníky YATO sú vyrobené z rýchloreznej ocele HSS 4241.
- materiál: HSS 4241
- použitie: priemysel, remeselníci, strojárske služby
- dĺžka: 125 mm
- pracovný priemer: 10-10,75 mm
- priemer stopky: 5,5 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.