| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 12.75-13.75 mm |
| Dĺžka | 140 mm |
| Priemer stopky | 7.5 mm |
| Materiál | HSS 4241 |
| Aplikácia | priemyslu, remeselné dielne, mechanické služby |
| Symbol | YT-28956 |
Nastaviteľný výstružník z HSS s pracovným priemerom 12,75 až 13,75 mm od spoločnosti Yato, ktorý sa používa na konečné opracovanie valcového otvoru s požadovanou vyššou triedou presnosti. Nastaviteľné výstružníky YATO sú vyrobené z rýchloreznej ocele s označením HSS 4241.
- použitie: priemysel, remeselníci, strojárske služby
- dĺžka: 140 mm
- pracovný priemer: 12,75-13,75 mm
- priemer stopky: 7,5 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.