| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 13.75-15.25 mm |
| Dĺžka | 158 mm |
| Priemer stopky | 8 mm |
| Materiál | HSS 4241 |
| Aplikácia | priemyslu, remeselné dielne, mechanické služby |
| Symbol | YT-28957 |
Nastaviteľný výstružník z HSS s pracovným priemerom 13,75 až 15,25 mm od spoločnosti Yato, ktorý sa používa na konečné opracovanie valcového otvoru s požadovanou vyššou triedou presnosti. Nastaviteľné výstružníky YATO sú vyrobené z rýchloreznej ocele s označením HSS 4241.
- Použitie: priemysel, remeselníci, strojárske služby.
- dĺžka: 158 mm
- pracovný priemer: 13,75-15,25 mm
- priemer stopky: 8 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.