| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 19-21 mm |
| Dĺžka | 180 mm |
| Priemer stopky | 11.5 mm |
| Materiál | HSS 4241 |
| Aplikácia | priemyslu, remeselné dielne, mechanické služby |
| Symbol | YT-28960 |
Nastaviteľný výstružník z HSS s pracovným priemerom 19 až 21 mm od spoločnosti Yato, ktorý sa používa na konečné opracovanie valcového otvoru, keď sa vyžaduje vyššia trieda presnosti. Nastaviteľné výstružníky YATO sú vyrobené z HSS 4241.
- Použitie: priemysel, remeselníci, strojárske služby
- dĺžka: 180 mm
- pracovný priemer: 19-21 mm
- priemer stopky: 11,5 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.