| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 26-29.5 mm |
| Dĺžka | 245 mm |
| Priemer stopky | 17 mm |
| Materiál | HSS 4241 |
| Aplikácia | priemyslu, remeselné dielne, mechanické služby |
| Symbol | YT-28963 |
Nastaviteľný výstružník z HSS s pracovným priemerom 26 až 29,5 mm od spoločnosti Yato, ktorý sa používa na konečné opracovanie valcového otvoru, keď sa vyžaduje vyššia trieda presnosti. Nastaviteľné výstružníky YATO sú vyrobené z rýchloreznej ocele s označením HSS 4241.
- Použitie: priemysel, remeselníci, strojárske služby.
- dĺžka: 245 mm
- pracovný priemer: 26-29,5 mm
- priemer stopky: 17 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.