| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 44-54 mm |
| Dĺžka | 400 mm |
| Priemer stopky | 30 mm |
| Materiál | HSS 4241 |
| Aplikácia | priemyslu, remeselné dielne, mechanické služby |
| Symbol | YT-28967 |
Nastaviteľný výstružník z HSS s pracovným priemerom 44 až 54 mm od spoločnosti Yato, ktorý sa používa na konečné opracovanie valcového otvoru, keď sa vyžaduje vyššia trieda presnosti. Nastaviteľné výstružníky YATO sú vyrobené z HSS 4241.
- použitie: priemysel, remeselníci, strojárske služby
- dĺžka: 400 mm
- pracovný priemer: 44-54 mm
- priemer stopky: 30 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.