| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný rozsah | 30 m |
| Rozsah samoregulácie | ±3 ˚ |
| Napájanie | dobíjacie |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Energia batérie | 14.8 Wh |
| najvyššia hodnota | 8 h |
| Rozmery | 100x90x123 mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ≤1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 520-530 nm |
| Laserový rozsah | 30 m |
| Laserová presnosť | ±2 mm / 10 m |
| Typ laserovej indikácie | lineárne, podlaha |
| Farba laserového ukazovátka | zelená |
| Vrátane statívu | áno |
| Veľkosť závitu pre statív | 1/4" (6,35 mm) 20UNC |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10 ~ +40 ˚C |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| omša | 0.51 kg |
| Nastavte obsah | laser, akumulator x2, nabíjačka, pilot, nástenný držiak, statívový adaptér, kovová doska, mini statív s nastaviteľnou osou XYZ |
| Kompatibilné s | YT-30418, YT-30421 |
| Symbol | YT-30417 |
Samonivelačný 4D štvorplošný laser so zeleným lúčom. Odráža 16 čiar, štyri na rovinu. Umožňuje získať horizontálnu a vertikálnu polohu na každej stene súčasne v reálnom čase.
Laserové diódy využívajú japonskú technológiu, ktorá zaručuje vynikajúcu viditeľnosť v interiéri a pracovný dosah až 30 metrov. Dvojitá kalibrácia, ktorej predchádza proces stabilizácie štruktúry materiálu v tepelnej komore, zaručuje presnosť ± 2 mm/10 m.
Laser pracuje s nabíjateľnou batériou so zvýšenou kapacitou až 4000 mAh. Prítomnosť dvoch nabíjateľných batérií v súprave umožňuje nepretržitú prevádzku počas dlhšieho obdobia. Robustné plastové puzdro s krytím IP54 a protišmykovými gumovými prekrytiami zaručuje prachotesnosť a odolnosť voči kvapkám padajúcim z akéhokoľvek smeru.
- Pracovný rozsah: 30 m
- presnosť: ± 2 mm/10 m
- vlnová dĺžka: 520-530 nm
- prevádzka detektora zabezpečuje presné značenie čiar
- výkon: ≤1 mW
- samonivelačný rozsah: ± 3,0˚
- trieda: 2
- vodotesnosť: IP54
- prevádzková teplota: -10 ~ +40˚C
- 2 Li-Ion akumulátory: 3,7 V, 4000 mAh
- max. prevádzkový čas na jednu batériu: 8 h
- upevnenie: 1/4'' závit
- rozmery: 100 x 90 x 123 mm
- hmotnosť: 0,51 kg
- balené v robustnom kufríku s výplňou pohlcujúcou vibrácie
- súčasťou dodávky: 2 batérie, nabíjačka, diaľkové ovládanie, nástenný držiak, adaptér na statív, kovová doštička, mini statív s nastavením osi XYZ
K dispozícii na dokúpenie je nabíjateľná batéria YT-30418 a prijímač laserového lúča YT-30421.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.