| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah samoregulácie | ±4 ˚ |
| Napájanie | dobíjacie |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Typ nabíjačky | USB |
| najvyššia hodnota | 8 h |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ≤1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 510-530 nm |
| Laserová presnosť | ±3 mm / 10 m |
| Typ laserovej indikácie | dvanásťriadkový |
| Farba laserového ukazovátka | zelená |
| Vrátane statívu | NIE |
| Veľkosť závitu pre statív | 1/4" (6,35 mm) 20UNC |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10 ~ +50 ˚C |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| omša | 0.45 kg |
| Nastavte obsah | laser, montážna konzola |
| Symbol | YT-30436 |
12-riadkový laser YT-30436 určí zvislicu, vodováhu, ako aj sklon. Zelený laser má vynikajúcu viditeľnosť čiar a je nepostrádateľný pri dokončovacích prácach, napr. pri kontrole úrovne podlahy, zavesení stropov, ako aj pri stavbe deliacich stien.
Premietanie viacerých čiar súčasne uľahčuje a urýchľuje získanie dokonalých a rovných rovín - orientovaných vertikálne a navzájom v pravom uhle.
Vlastnosti:
- automatická nivelizácia ±3° a zámok pre prácu v sklone, užitočný napríklad na vytyčovanie sklonov na príjazdových cestách
- zelený laserový lúč je lepšie viditeľný, najmä pri jasnom slnečnom svetle, ako červený lúč
- stupeň krytia IP54 zabezpečuje primeranú ochranu v pracovných podmienkach
- napájanie: 3,7 V Li-Ion akumulátor
Súčasťou balenia:
- laser
- rukoväť
- puzdro na prenášanie s popruhom
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.