| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 34 mm |
| Celková dĺžka | 152 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Materiál | HCS |
| Aplikácia | drevo |
| Symbol | YT-3252 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.