| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 14 mm |
| Celková dĺžka | 191 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 150 mm |
| Veľkosť držiaka nástroja max | 13 mm |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Materiál | HCS |
| Aplikácia | drevo |
| Symbol | YT-3270 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.