| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Hrúbka dosky max | 12 mm |
| Dĺžka rezu | 600 mm |
| Rozmery rezného kotúča | 22x6x6 mm |
| Materiál | hliníkový, PVC |
| Dokončenie pracovnej časti | technická špongia |
| Nastavte obsah | zariadenie na rezanie dlaždíc, uhol |
| Aplikácia | glazúra |
| Symbol | YT-37042 |
Rezací stroj s hliníkovou základňou 600 mm a sklopnými plastovými krytmi. Tie slúžia ako bočné podpery alebo v zatvorenom stave ako držadlá na prepravu.
Určený na efektívne rezanie keramických obkladačiek s maximálnou dĺžkou 60 cm.
- max. dĺžka rezania: 60 cm
- maximálna hrúbka dlaždice: 12 mm
- vodiace lišty sú vyrobené z oceľových rúrok s priemerom 16 mm
- zostava čepele a prerušovača je vybavená ložiskami
- rezací kotúč s priemerom 22 x 6 x 6 mm
- vrchná časť je vyložená tvrdou technickou hubou
- sklopné ochranné kryty slúžia ako podpery pri rezaní veľkých dlaždíc; dajú sa ľahko odstrániť
- Nastaviteľný sklon je súčasťou dodávky