| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Hrúbka dosky max | 16 mm |
| Dĺžka rezu | 1000 mm |
| Rozmery rezného kotúča | 22x6x6 mm |
| Materiál | oceľ |
| Dokončenie pracovnej časti | technická špongia |
| Materiál čepele | YG6X |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | gula |
| Nastavte obsah | zariadenie na rezanie dlaždíc, uhol |
| Aplikácia | glazúra |
| Symbol | YT-37052 |
Rezák s oceľovou základňou, vystlaný tvrdou technickou hubou. Určená na efektívne rezanie keramických obkladačiek s dĺžkou do 100 cm.
- max. dĺžka rezania: 100 cm
- maximálna hrúbka dlaždice: 16 mm
- vedenie jedného profilu
- zostava čepele a prerušovača namontovaná na ložiskách
- priemer čepele 22 x 6 x 6 mm
- dve výklopné podpery po stranách na kladenie veľkých dosiek
- nastaviteľná uhlová konzola je súčasťou dodávky
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.