| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Dĺžka rezu | 800 mm |
| Vlastnosti | rovný strih, rezanie pod uhlom |
| Hrúbka dosky max | 16 mm |
| Uhol rezu v horizontálnej rovine | 0-45 ˚ |
| Rozmery základne | 800x180 mm |
| Rozmery rezného kotúča | 22x14x2 mm |
| Materiál | oceľ, guma, PVC |
| Materiál čepele | YG6X |
| Povrchová úprava čepele | nitrid titánu potiah |
| omša | 9 kg |
| Nastavte obsah | zariadenie na rezanie dlaždíc, uhol |
| Aplikácia | glazúra |
| Symbol | YT-3708 |
Profesionálny nástroj na rezanie dlaždíc s maximálnou dĺžkou rezu 800 mm:
- vrchná časť je pokrytá mäkkou penou na presné a precízne lámanie dlaždíc
- jedno profilované vedenie na stabilnú a presnú prácu
- presné odstupňovanie umožňuje presné rezanie určenej šírky dlaždíc
- čepeľ z karbidu volfrámu yg6x
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.