| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Veľkosť uzáveru | 14 mm |
| Typ čiapky | dvanásťuholníkový, tenkostenné |
| Dĺžka | 250 mm |
| Vonkajší priemer uzáveru | 18.1 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, satén |
| Magnet | áno |
| Aplikácia | zapáľovacie sviečky |
| Symbol | YT-38521 |
12-uholníková zásuvka na inštaláciu a demontáž zapaľovacích sviečok. Jej dĺžka umožňuje prácu v stiesnených priestoroch v hlave motora. Odporúča sa na použitie v automobilových dielňach.
- dĺžka: 250 mm
- vyrobené z odolnej CrV ocele
- magnetický
- tenkostenný
- pohon: 3/8"
- priemer: 14 mm