| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 3 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 9.5 mm |
| Celková dĺžka | 46 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS 6542 |
| Povrchová úprava | zrenovované, leštené |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 1 |
| Aplikácia | tenký oceľový plech, kov, syntetická látka |
| Symbol | YT-40010 |
Obojstranne brúsený vrták so širokým spektrom použitia v priemysle a remeselnej výrobe. Je ideálny na vŕtanie do tenkých plechov a kovov a plastov vrátane karosérií automobilov, montáže karosérií, vŕtania otvorov pre nity v kovových súčiastkach.
- HSS poskytuje niekoľkonásobne rýchlejšie vŕtanie a zachováva odolnosť proti poškodeniu a tuposti pri zachovaní geometrie vŕtania
- delený hrot s uhlom hrotu 135° umožňuje vŕtanie bez predchádzajúceho bodovania, čo zaručuje dokonalé vycentrovanie
- obojstranný uhol hrotu predlžuje životnosť vrtákov
- brúsený povrch a hrany podľa DiN 338 pre vynikajúcu presnosť vŕtania a ideálnu veľkosť otvoru
- nižší koeficient trenia znižuje priľnavosť triesok a triesok k vrtákom
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.