| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 14 mm |
| Celková dĺžka | 160 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 110 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | zrenovované, leštené |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 1 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, vysoko uhlíková oceľ, liatina |
| Symbol | YT-44238 |
Vrtáky prémiového radu vyrobené z vysokokvalitnej HSS 4241. Určené na profesionálne, priemyselné aplikácie - vŕtanie do inoxovej ocele, vysoko-uhlíkovej ocele a liatiny.
- široký rozsah priemerov - od 0,5 do 20 mm
- prídavný rezný okraj pozdĺž vŕtacej špirály
- brúsený povrch podľa normy DiN 338 pre vynikajúcu presnosť a vyššiu rýchlosť vŕtania na dosiahnutie ideálnych rozmerov diery
- nižší koeficient trenia znižuje priľnavosť triesky a triesok k vrtáku
- priečne rezné ostrie "split point" s uhlom hrotu 135° umožňuje vŕtanie bez predchádzajúceho bodovania aj pri veľkých priemeroch vrtákov
- valcované stopky vrtákov s priemerom nad 10 mm pre vhodné uloženie vo vŕtacom skľučovadle
Parametre:
- priemer [mm]: 14.0
- dĺžka [mm]: 160
- počet kusov v súprave: 1
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.