| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 2.8 mm |
| Celková dĺžka | 61 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 33 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS 6524 |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu, zrenovované |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 2 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, kyselinovzdorná oceľ, oceľ valcovaná za studena |
| Symbol | YT-44634 |
Brúsený vrták s agresívnou geometriou reznej hrany podľa DIN 338 na profesionálne použitie v priemysle.
Vďaka povlaku z nitridu titánu má veľmi dobrý odvod tepla a pri práci v tvrdých oceliach sa netupí. 135° uhol nábehu reznej hrany umožňuje vŕtanie aj bez predchádzajúceho použitia hrotu. Vrták s valcovou stopkou je určený pre štandardné samosvorné a kľúčové skľučovadlá.
Vysoká odolnosť voči tlaku umožňuje aj použitie so stĺpovými a magnetickými vŕtačkami. Výrobok umožňuje vŕtanie do vysokokvalitnej ocele vrátane nehrdzavejúcej ocele, konštrukčnej ocele a ocele valcovanej za studena. Rýchly odvod tepla umožňuje vrtáku pracovať bez chladiacej kvapaliny, bez toho, aby došlo k spáleniu vrtáka.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.