| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 5 mm |
| Celková dĺžka | 86 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 52 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS 6524 |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu, zrenovované |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 1 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, kyselinovzdorná oceľ, oceľ valcovaná za studena |
| Symbol | YT-44650 |
Brúsený vrták s agresívnou geometriou reznej hrany. Vďaka povlaku z nitridu titánu veľmi účinne odvádza teplo a pri práci v tvrdých oceliach sa netupí. Uhol sklonu čepele 135° umožňuje vŕtanie aj bez predchádzajúceho použitia hrotu. Vyrobené podľa normy DIN 338 na profesionálne použitie v priemysle.
Vrták s valcovou stopkou je určený pre štandardné samosvorné a kľúčové skľučovadlá. Vysoká odolnosť voči tlaku umožňuje aj použitie so stĺpovými a magnetickými vŕtačkami.
Vŕtanie do vysokokvalitnej ocele vrátane nehrdzavejúcej ocele, konštrukčnej ocele a ocele valcovanej za studena. Vŕtanie bez zadierania vďaka agresívnej geometrii čepele. Rýchly odvod tepla umožňuje prácu bez chladiacej kvapaliny, bez spálenia vrtáka.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.