| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 16.5 mm |
| Dĺžka | 45 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Uhol hrotu vŕtania | 45 ˚ |
| Počet lopatiek | 5 |
| Materiál | HSS |
| Povrchová úprava | zrenovované |
| Deliaci bod | áno |
| Aplikácia | zrážanie hrán otvorov v kove, dreve, laminovaných doskách a pod., pre skrutky M5, M6, M8, M10, pre skrutky s hlavami PH2, PH3, PZ2, PZ3 |
| Symbol | YT-44725 |
Kovový záhlbník značky YATO. Vyrobené z rýchloreznej ocele HSS.
Určené na profesionálne použitie - vŕtanie do tvrdých a neupravených materiálov.
- HSS poskytuje niekoľkonásobne rýchlejšie vŕtanie do nehrdzavejúcej ocele, konštrukčnej ocele, hliníka.
- Päťbodový rezný hrot "Split Point" s uhlom 45° umožňuje vŕtanie bez predrezávania
- brúsený povrch na presnejšie vŕtanie
- odolné a nerozbitné
- Šesťhranná stopka HEX ¼ʺ umožňuje pripojenie k akumulátorovým skrutkovačom a rázovým kľúčom.