| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 2.5 mm |
| Celková dĺžka | 80 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 30 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | potiahnuté nitridom titánu, zrenovované |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 1 |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, kyselinovzdorná oceľ, oceľ valcovaná za studena |
| Symbol | YT-44752 |
Titánom potiahnutý vrták do kovu so šesťhrannou stopkou YATO YT-44752 z vysokorýchlostnej HSS ocele s titánovým povlakom.
Delený hrot umožňuje vŕtanie bez predchádzajúceho bodovania. Hrany vrtáka sú brúsené a uhol hrotu je 135 stupňov. Rýchlo odvádzajú teplo pri vŕtaní do tvrdých ocelí bez spálenia vrtákov.
Určené na profesionálne aplikácie, vŕtanie do vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, konštrukčnej ocele a ocele valcovanej za studena.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.