| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | M10 |
| Celková dĺžka | 59 mm |
| Dĺžka vŕtanej časti | 15 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Dĺžka držiaka nástroja | 14 mm |
| Veľkosť závitu | merný |
| Stúpanie závitu | 1.5 mm |
| Materiál | HSS M2 |
| Povrchová úprava | zrenovované |
| Kąt gwintu | 60 ˚ |
| Začiatok vlákna | hrubé vinutie |
| Symbol | YT-44847 |
Vŕtací skrutkovač značky Yato YT-44847, určený na rezanie presných metrických závitov. Používa sa na strojové a ručné rezanie závitov.
- vyrobený z vysokokvalitnej ocele HSS M2.
- brúsený povrch pre vynikajúcu presnosť a vyššiu rýchlosť vŕtania.
- trvanlivé a odolné voči poškodeniu a otupeniu
- Samostrediace vrtáky
- Vynikajúci odvod triesok
- 1/4" skľučovadlo HEX
Parametre:
- materiál: HSS M2
- veľkosť: M10
- stúpanie závitu [mm]: 1,5
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.