| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 800 g |
| Dĺžka hlavy | 135 mm |
| Hrúbka hlavy | 33 mm |
| Dĺžka | 350 mm |
| Materiał obucha | oceľ |
| Dokončenie hlavy | špinavec |
| Materiál hriadeľa | drevo |
| DIN | 1041 |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Ochrana hriadeľa | gumený krycí krúžok, kovová objímka |
| Oceľový klin | áno |
| Symbol | YT-4507 |
Zámočnícke kladivo vyrobené v súlade s normou GS I DIN1041, upevnené na lakovanej drevenej rukoväti. Vhodné pre zámočníkov, stolárov, mechanikov, na zatĺkanie klincov a dielenské práce.
- Za studena kovaná čelná strana kladiva
- povrch začiernený
- spojenie zabezpečené kovovým krúžkovým klinom
- stopka pod hlavou kladiva chránená kovovou objímkou a prídavným gumovým krúžkom
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Rukoväť náradia pred použitím spevnite klinom. Drevenú rukoväť ponorte do vody, aby napučala. Chráňte náradie pred deťmi a zaobchádzajte s ním opatrne.