| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 500 g |
| Dĺžka hlavy | 114 mm |
| Hrúbka hlavy | 27 mm |
| Dĺžka | 305 mm |
| Povrchová úprava | leštené, lakované |
| Materiał obucha | uhlíková oceľ #45 |
| Dokončenie hlavy | skrášlené |
| Materiál hriadeľa | TPR, PP |
| Tvrdosť | 45-58 HRC |
| Technológia výroby | zápustkovo kované |
| Symbol | YT-45765 |
Solídny monolitický kováčsky kladivo s obdĺžnikovým kladivom so skoseným uhlom. Má vynikajúce parametre pre kováčske, montážne a dielnenské práce. Je mimoriadne odolný, odolný proti nárazom a opotrebeniu aj pri intenzívnom používaní v profesionálnych dielniach. Odporúča sa používateľom, ktorí potrebujú nástroj s ideálnou rovnováhou medzi silou a presnosťou.
- jednodielny odlievany kovaný matricovo z kalenej uhlíkovej ocele s označením CS45
- polírovaná, lakovaná povrch
- vyššia trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu vďaka eliminácii spojov
- vybavený obdĺžnikovým kladivom so skoseným uhlom, ideálnym pre presné, kontrolované údery a pre prácu na ťažko dostupných miestach
- ergonomická, protišmyková rukoväť z dvojkomponentného materiálu TPR/PP tlmi vibrácie a zabezpečuje dobrú priľnavosť k ruke
- tvrdosť: 45-58 HRC
- celková dĺžka: 305 mm
- dĺžka hlavy: 114 mm
- hrúbka hlavy: 27 mm
- hmotnosť 500 g optimálna pre kováčske práce, ľahkú montáž, presné operácie alebo úpravy a jemné opravy