| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 320 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Kapacita miešania max | 4-9 kg |
| Aplikácia | sypkých materiálov, hotové lepiace malty, tmely, škárovacie malty |
| Symbol | YT-54895 |
Špirálová tyčová miešačka na miešanie sypkých materiálov, hotových lepiacich mált, výplňových zmesí a malty.
- priemer: 60 mm
- dĺžka: 320 mm
- rukoväť: HEX
- 4 - 9 kg max.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.