| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 100 mm |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Dĺžka | 600 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Kapacita miešania max | 6-16 kg |
| Aplikácia | sypkých materiálov, hotové lepiace malty, tmely, škárovacie malty |
| Symbol | YT-5491 |
Profesionálne miešadlo špirálové
Miešadlo špirálové YT-5491 je zárukou dokonale zmiešaných malt a zmesí. Nevyhnutné pri každej profesionálnej stavebnej a renovčnej práci.
Všestrannosť a spoľahlivosť
- Všestranné použitie na miešanie surovín
- Ideálne na hotové lepiace maltá a tmely
- Vynikajúce na maltové spoje, zabezpečujúce trvalé efekty
- Kompatibilné s väčšinou miešadiel a vŕtačiek
- Vyrobené z odolnej, ocinkovanej ocele
- Špeciálny profil miešadla pre rýchle zjednotenie hmoty
- Zabezpečuje jednotnú konzistenciu zmesi
- Nenahraditeľné pri rekonštrukčných a stavebných prácach
- Ručka s šesťhranným upevnením zaručuje stabilné upevnenie
Oceľ ocinkovaná
Rýchle miešanie
Univerzálne upevnenie
Priemer 100 mm
Profesionálne využitie
Technické údaje:
- Materiál: Oceľ
- Povrchová úprava: Ocinkovaná
- Dĺžka: 600 mm
- Typ uchytenia náradia: Šesťhranný (HEX)
- Priemer: 100 mm
- Max. výkon miešania: 6-16
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.