| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Sila | 900 W |
| najlepší | 250 (bez ďalšieho háčika), 500 (s prídavným háčikom) kg |
| Maximálna výška zdvihu | 11 (bez prídavného háčika), 5,5 (s prídavným háčikom) m |
| Rýchlosť zdvíhania | 8 (bez ďalšieho háčika), 4 (s prídavným háčikom) m/min |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dĺžka lana | 12 m |
| Priemer šnúry | 4.2 mm |
| Pevnosť lana | ≥1770 N/mm² |
| Pracovný režim | S3 25% 10 min |
| Skupina mechanizmov | M1 |
| Menovitý prúd | 4 A |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň izolácie | B |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Akustický tlak | 54.0 ± 0.9 dB(A) |
| Akustická sila | 78.0 ± 6.57 dB(A) |
| omša | 16.5 kg |
| Symbol | YT-5904 |
Použitie: stavebníctvo, dodávatelia. Navijak sa používa na vyťahovanie bremena vo vertikálnej osi do veľkých výšok. Konštrukcia: nosný prvok: pletené oceľové lano, pohon je pomocou elektromotora, pomalobežná prevodovka, elektromechanická brzda blokujúca prevodovku pri odpojení napájania motora, ovládací pult na dlhom elektrickom kábli, mechanický koncový spínač.

Na ťahanie malých bremien počas stavebných prác.