| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Incízia | 2 # |
| maximálny rozsah | 13000 min⁻¹ |
| Priemer | 120 mm |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Celková výška | 16 mm |
| Pracovná výška | 13 mm |
| Hrúbka plechu | 2.5 mm |
| Aplikácia | drevo, pórobetón, syntetická látka, sadra, sádrokartón, zrušenie, frézovanie |
| Symbol | YT-59156 |
Všestranná a robustná rašple, ktorá si poradí so širokou škálou materiálov. Vhodná na brúsenie, frézovanie a drážkovanie dreva, dosiek na báze dreva, plastov, sadrokartónu, pórobetónových tvárnic, gumy, polystyrénu, ľadu, kopýt kopytníkov s vysokou presnosťou a precíznosťou.Používa sa aj na ohýbanie hrán, čistenie povrchov, odlupovanie starých ochranných náterov, vytváranie drážok pre káble a elektroinštalácie, umelecké práce.
Vďaka maximálnym otáčkam až 13 000 ot/min možno rašpľu používať prakticky na každom brúsnom stroji. Ostré a robustné zuby zaručujú dlhú životnosť kotúča.
- vonkajší priemer: 120 mm
- vnútorný priemer: 22,2 mm
- celková výška: 16 mm
- pracovná výška: 13 mm
- materiál: oceľ
- hrúbka plechu: 2,5 mm
- maximálna rýchlosť: 13 000 otáčok za minútu
- hmotnosť: 285 g