| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 230 mm |
| maximálny rozsah | 6500 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 3.1 mm |
| Výška rezného segmentu | 8 mm |
| Chemické zloženie rezného segmentu | Fe 25%, Cu 53%, Sn 7%, Ni 7%, Co 8%, diamantový povlak 13% |
| Materiál | stal 65Mn |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Aplikácia | vytvrdnutý betón, dúžijúca zmes, tehla, žula, stena, kameň, pieskovec |
| Symbol | YT-6025 |
Univerzálnydiamantový kotúč pre uhlové brúsky.
- Vybavený súvislým turbo segmentom s výškou 8 mm.
Určený na prácu "za mokra alebo za sucha".
Odporúča sa na rezanie tvrdeného betónu, železobetónu, tehál, žuly, muriva, kameňa, pieskovca.
- Odporúčané otáčky približne 6500 ot/min.