| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 52 mm |
| Veľkosť segmentu | 4x8x24 mm |
| Pre | YT-81980 |
| Veľkosť závitu | 1-1/4" (32,0 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| najvyššia úroveň | 400 mm |
| Aplikácia | vytvrdnutý betón, betónová zmes, žula, silikátová tehla, porézna keramika |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Kompatibilné s | diamantová vrtná súprava |
| Symbol | YT-60373 |
Korunkový vrták YATO pre vŕtaciu súpravu určený na bezpríklepovú - suchú a mokrú - prácu s vŕtacou súpravou (napr. YT-81980). Umožňuje rýchle a presné vŕtanie otvorov aj bez stojana do železobetónu, betónu, silikátu, napr. pre elektrické krabice, vŕtanie stropov pre potrubia a káble, inštaláciu káblových trás alebo ventilačných kanálov.
- Laserom zvárané segmenty odolné voči prehriatiu spôsobenému rezaním výstuže, a to aj pri práci za sucha.
- vrstva mäkkého kobaltu v segmente umožňuje vŕtanie "z ruky" pod krabicami v železobetóne, obnaženie diamantu, bez potreby statívu
- zvýšená odolnosť voči teplu, treniu a mechanickému poškodeniu
- 5/4" skľučovadlo je vhodné pre všetky nástroje dostupné na trhu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.